PALMARÈS MILANA

TEMPORADA 2017
Sa Milana-Alaró - 3r CAMPIONAT DE BALEARS PER CLUBS (Fita del Ram)
Sa Milana-Alaró - 2n CAMPIONAT DE BALEARS PER CLUBS CRONOS (Deià)
Sa Milana-Alaró - 1r equip femení CAMPIONAT EQUIPS TOMIR
Sa Milana-Alaró - 3r equip masculí CAMPIONAT EQUIPS TOMIR
Sa Milana-Alaró - 3r Club Copa Balear de Marxa Nòrdica

Maria Moyà - 1a cadet Copa Balear Curses en línia
Maria Moyà - 1a cadet Copa Balear Cronos i Km vertical
Mariona Mateu - 2a cadet Copa Balear Cronos i Km vertical
Aina Amengual -  3a cadet Copa Balear Cronos i Km vertical
Neus Barceló - 3a Sènior Copa Balear
Cati Lladó -1a Campionat Individual de Curses Epic Trail Caimari
Isabel Mas - 2a absoluta Lliga Balear
Magdalena Vicens - 3a Sènior Copa Balear Cronos i Km vertical
José Collado - 2n M50 Copa Balear Curses en línia
Joan Mulet - 1r M55 Copa Balear Curses en línia
Salvador Binimelis - 1r cadet Copa Balear Curses en línia
Salvador Binimelis - 1r cadet Copa Balear Cronos i Km vertical
Esteve Payeras - 2n cadet Copa Balear Cronos i Km vertical
Miquel Muntaner - 1r SUB23 Copa Balear Curses en línia
Miquel Muntaner - 2n SUB23 Copa Balear Cronos i Km vertical
Miquel Muntaner - 1r SUB23 Lliga Mallorca
Miquel Muntaner - 1r SUB23 Campionat Individual de Curses Epic Trail Caimari
Francesc Riera - 3r SUB23 Campionat Individual de Curses Epic Trail Caimari
Pep Nicolau - 1r M55 Campionat Individual de Curses Epic Trail Caimari

Joan Mulet - 3r M55 Campionat Individual de Curses Epic Trail Caimari

José Collado - 1r M50 Lliga Mallorca
Biel Guerra - 4rt Lliga Ultra i 1r M40 
Sebastià Morro - 1r M40 Lliga Balear 


Enric Brunet+Josep Riera - 1r parella Ultra Trail Serra Montsant 106K
Manu Rullan + Miquel Muntaner - 1r parella Campionat Balears (Crono Bunyola) 
Miquel Vila + Rafel Barceló - 2a parella Campionat Balears (Crono Bunyola)

MARXA NÒRDICA
Sara Juan - 2a absoluta Campionat Balears + 3a Veterana FBME  + 4a FEDME
Tomàs Arbona - 3r absolut Campionat Balears + 1r Màster FBME + 20è FEDME
Pau Roig - 1r Veterà Campionat Balears + 3r veterà FBME + 15è FEDME
Andreu Roig - 2n Màster B Campionat Balears + 1r Màster B FBME + 47 Màster B FEDME
Faustino Sánchez - 2n Veterà Campionat Balears + 9è FEDME
Vicenç Clar - 5è veterà FBME + 35è FEDME
Antònia Isern - 6a veterana FBME 
Santi Roig - 8è veterà FBME 



TEMPORADA 2016
Sa Milana-Alaró - CAMPIÓ DE BALEARS PER CLUBS (Pujada d'Alaró)
Sa Milana-Alaró - CAMPIÓ DE BALEARS PER CLUBS CRONOS

Miquel Capó - Campió TRAMUNTANA TRAVESSA
Elena Vera - Subcampiona i 1a F40 TRAMUNTANA TRAVESSA
Rafel Gaià - 2n M55 TRAMUNTANA TRAVESSA
Cati Lladó - Campiona i 1a F40 1/2 TRAMUNTANA TRAVESSA 
Joan Mulet - 1r M55 1/2 TRAMUNTANA TRAVESSA
Manela Gallego - 2a F50 1/2 TRAMUNTANA TRAVESSA 
Elena Vera - 3a Veterana UTSMontsant 106K
Miquel Capó - Campió per equips i 2n classificat del TRAIL EVEREST 
Miquel Capó - Campió de Balears Individual
Pep Nicolau - Campió de Balears M55 
Joan Mulet - Subcampió de Balears M55
Salvador Binimelis - Subcampió de la Copa Espanya Cadet
Salvador Binimelis - Campió de Balears Cadet
Esteve Payeras - Subcampió de Balears Cadet
Esteve Payeras - Campió de Balears Cadet CRONOS
Joan Adrover Melis - Subcampió de Balears Cadet CRONOS 
Maria Moyà - Campiona de Balears Cadet
Maria Moyà - Campiona de Balears Cadet CRONOS
Aina Amengual - Subcampiona de Balears Cadet
Aina Amengual - Subcampiona de Balears Cadet CRONOS
Tomeu Canals - Subcampió de Balears Júnior
Tomeu Canals - Campió de Balears Júnior CRONOS
Jaume Tous - 3r Campionat de Balears Júnior
Cati Lladó  - 2a general fèmines CRONOS
Magdalena vicens  - 3a general fèmines CRONOS
Rafel Barceló - 3r M30 MALLORCA 5000
Angie Rigo  - 2a general fèmines MALLORCA 5000
Cati Lladó  - 3a general fèmines MALLORCA 5000

Natalia Recio - 1a general i 1F45 Trail Almanzora 33K
Silve Vargas  - 3a general fèmines i 1 F40 MallorcaK21
Joan Servera - 2n M30 TRAIL FORMENTERA
Xisco Bonnín - 3M45 Trail Almanzora 33K
 

Sa Milana-Alaró NÒRDICA - CAMPIONAT PER CLUBS DE MARXA NÒRDICA 2016
1er SARA JUAN WILLITTS Campiona Copa i 1a Veterana COPA BALEAR DE MARXA NÒRDICA
1er PAU ROIG MOLL Masculí
COPA BALEAR DE MARXA NÒRDICA
2on SANTI ROIG MOLL Sènior Masculí
COPA BALEAR DE MARXA NÒRDICA
3er VICENÇ N. CLAR Veterà Masculí
COPA BALEAR DE MARXA NÒRDICA
1er ANDREU ROIG QUINTANA  Master B Masculí
COPA BALEAR DE MARXA NÒRDICA
1er SARA JUAN WILLITTS Campiona Campionat Balears
CAMPIONAT DE BALEARS DE MN
1er PAU ROIG MOLL Sènior Masculí
CAMPIONAT DE BALEARS DE MARXA NÒRDICA
2on SANTI ROIG MOLL Sènior Masculí
CAMPIONAT DE BALEARS DE MARXA NÒRDICA
1er ANDREU ROIG QUINTANA Master B Masculí
CAMPIONAT DE BALEARS DE MARXA NÒRDICA
2a ANTÒNIA ISERN RAMIS  Veterana
CAMPIONAT DE BALEARS DE MARXA NÒRDICA
3er FAUSTINO SANCHEZ GUINDO -
DUATLON CROSS MOLINOS MARFAGONES 20163er FAUSTINO SANCHEZ GUINDO - MEDIA MARATHON CORDOVA2on SARA JUAN WILLITTS Categoria de 21 Km. NORDIC WALKING SERIES TARRAGONA
1er FAUSTINO SANCHEZ GUINDO - 
COPA URBAN WALKING CARDONA
2on PAU ROIG MOLL -
COPA URBAN WALKING CARDONA1er PAU ROIG MOLL  Sènior Masculí - I LLIGA DE CURSES DE NW A SANTANYI
2on SANTI ROIG MOLL Sènior Masculí -
I LLIGA DE CURSES DE NW A SANTANYI
3er ANDREU ROIG QUINTANA Master B
- I LLIGA DE CURSES DE NW A SANTANYI 
2on Faustino Sánchez Guindo - I MARCHA NORDICARTAGENA


TEMPORADA 2015
Sa Milana-Alaró - CAMPIÓ DE BALEARS PER EQUIPS (Sa Talaia)
Angie Rigo  - 1a general fèmines i 1aF40 COPA BALEAR, 2a Campionat de Balears Individual i 1a F40, 2a Veterana ULTRA MALLORCA
Cati Lladó  - 2a general fèmines i 2a F40 COPA BALEAR, 4a Campionat de Balears Individual i 2aF40, 1a TRAIL ES MIGJORN
Cristina Simonet  - 5a general fèmines i 3a F40a COPA BALEAR, 
Marta Florit  - 6a general fèmines i 3a F30 COPA BALEAR, 2a senior CAMI CAVALLS NORD, 4a general i 3a sènior K42 Mallorca
Elena Vera - 3a fèmina i 2a F40 CAMÍ CAVALLS SUD 
Joan Mulet - 1r M50 COPA BALEAR, 1r M50 Trail Mallorca, 2n M45 Buff Epic Aigüestortes, 1r veterà K42 Mallorca, 1r M50 Campionat de Balears Individual
Pep Nicolau - 2n M50 COPA BALEAR, 1r M50 Ultra Mallorca, 3r M45 Buff Epic Aigüestortes, 2n M50 Campionat de Balears Individual
Alex Robledo - 1r junior K42 Mallorca, 3r SUB23 Campionat de Balears Individual, 2n junior Camp. CRONOS
Salvador Binimelis - 1r junior Camp. CRONOS
Joan Manel Barceló - 2n general i 2n M30 CAMÍ CAVALLS SUD
Bernat Pou - 3r TRAIL ES MIGJORN, 3r TMT 50K Trans MontesBlancos Trail, 2n Sènior ULTRA ALMERÍA



TEMPORADA 2014
Angie Rigo i Cati Lladó - SA MILANA ALARÓ - 3a GENERAL WOMEN Transalpine Run
Angie Rigo - 2a veterana Campeonato España Individual (Isaba)
Lucía Pasamar - 3a SUC( Spain Ultra Cup)
Andrés Callejón - 2n general i 1r Veterà COPA MALLORCA
Alberto Fernández - 4t general i 20 Veterà COPA MALLORCA
Cati Lladó  - 1a general fèmines i 1a Veterana COPA MALLORCA
Joan Mulet - 1r Màster 50 Campionat de Balears Individual
Pep Nicolau - 2n Màster 50 Campionat de Balears Individual
Francesc Riera - 1r SUB23 Campionat de Balears Individual
Miquel Muntaner - 2n M20 Campionat de Balears Individual
Angie Rigo - 2a general i 1a veterana K21 Mallorca
Toni Luque - 5è general K42 Mallorca
Joan Mulet - 1r veterà K42 Mallorca
Andrés Callejón - 3r general Marató Muntanyes d'Artà
Sebastià Oliver- 2n M40 Camí de Cavalls SUD
Sa Milana-Alaró - CAMPIÓ DE BALEARS PER EQUIPS (Bunyola)
Sa Milana-Alaró - 3r club K42 Mallorca
Sa Milana-Alaró - 12è CAMPIONAT D'ESPANYA PER EQUIPS (Marató del Montseny)

TEMPORADA 2013
Eva María Moreda - 2a COPA ESPANYA i 2a Sènior COPA ESPANYA
Angie Rigo - 5a Veterana COPA ESPANYA
Alberto Fernández - 7è general i 1r Veterà COPA MALLORCA
Angie Rigo - 2a general fèmines i 1a Veterana COPA MALLORCA
Cati Lladó  - 3a general fèmines i 2a Sènior COPA MALLORCA
Alexina Cassidy - 6a general fèmines i 3a Veterana COPA MALLORCA
Miquel Muntaner - 1r M-20 COPA MALLORCA
Pep Nicolau - 2n Veterà-50 COPA MALLORCA
Toni Luque - 3r Campionat de Balears Individual Marató Tomir
Cati Lladó - 2a Campionat de Balears Individual Marató Tomir
Toni Luque - general K42 Mallorca
Cati Lladó -2a general K42 Mallorca
Toni Luque - 6è i 3r mallorquí ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Pep Nicolau - 2n Màster ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Cati Lladó - 5a i 2a mallorquina ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
María Jesús Escudero - 2a TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Elena Vera - 3a mallorquina ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Sa Milana-Alaró - 10è CAMPIONAT D'ESPANYA PER EQUIPS Canon do Sil
Sa Milana-Alaró - 2n CAMPIONAT DE BALEARS PER EQUIPS Sa Fita des Ram
Sa Milana-Alaró - 3a PER EQUIPS ULTRA TRAIL MALLORCA Serra de Tramuntana



TEMPORADA 2012
Eva María Moreda - 2a COPA ESPANYA i 2a Sènior COPA ESPANYA
Eva María Moreda - Campiona COPA BALEAR Mitja Distància
Cati Lladó - Campiona COPA BALEAR Curta Distància 
Andrés Callejón - 4t COPA BALEAR FINAL
Guillem Torrens - 3r PROMESES MASCULÍ COPA BALEAR FINAL
Toni Luque - 9è i 2n mallorquí ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Sa Milana- Alaró - 2n CAMPIONAT DE BALEARS PER EQUIPS Pujada Castell
Sa Milana- Alaró - PREMI "CABRIT I BASSA"
















TEMPORADA 2011
Classificació UTST-TST
Andrés Callejón - 5è ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Toni Luque - 2n COPA BALEAR i 1r Preveterà
Cati Lladó - 2a COPA BALEAR i 2a Sènior Femení
Ascensión Martínez - 3a COPA BALEAR i 3a Sènior Femení
Joan Adrover Durán - 3r Sub 23 COPA BALEAR
Andrés Callejón - 3r Preveterà COPA BALEAR
Sa Milana-Alaró - CAMPIÓ DE BALEARS PER EQUIPS Massanella


TEMPORADA 2010
Classificació UTST - TST
Sa Milana-Alaró - CAMPIÓ DE BALEARS PER EQUIPS Esporles
Sa Milana-Alaró - 9è CAMPIONAT D'ESPANYA PER EQUIPS Vitòria
Toni Luque - 3r COPA BALEAR
Pere Rullán - CAMPIÓ DE BALEARS INDIVIDUAL Esporles
Pere Rullán - 18è CAMPIONAT D'ESPANYA CURSES VERTICALS
Amaranta Ripoll - CAMPIONA PETIT TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Natalia Recio - 3a PETIT TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Miquel Capó - CAMPIÓ ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Nadal Orell - 5è ULTRA TRAIL SERRA DE TRAMUNTANA
Miquel Capó - CAMPIÓ ULTRA TRAIL GUARA SOMONTANO



TEMPORADA 2009
Joan Adrover Forteza- 2n COPA BALEAR
Amaranta Ripoll - 2a COPA BALEAR


TEMPORADA 2008 
Joan Adrover Forteza - 2n COPA BALEAR
Roser Miralles - 2a COPA BALEAR